Poznejte můj příběh 

a staňte se jeho součástí

Vždycky mě zajímala kultura a umění Indie. A osud mě vedl právě tímto směrem. Snila jsem o cestě do Indie a toužila poznat ji na vlastní kůži. Prostě ji zažít. V roce 2001 se můj sen stal skutečností a já odcestovala za svým novým životem daleko za oceán. 

Indie pro mě představuje obrovský zdroj inspirace, a to jak v oblasti keramické tvorby, tak ve studiu a praktikování jógy. V Indii jsem strávila více než 3 roky života. Za tuto dobu moje záliby a koníčky přerostly v práci. Jako výtvarnice jsem pracovala v obrovském sochařském ateliéru pana F. C. Paridi v Haridwaru, věnovala se malbě a každodennímu cvičení jógy.

Proč vznikl Ateliér Čertovina

Po svém návratu z Indie jsem začala pracovat jako výtvarnice ve švýcarském městě Dietikon. V sochovém parku Bruna Webera jsem pomáhala budovat tajemný svět mozaiky, která mi učarovala. Švýcarsko se tak na čas stalo mým domovem.

Stále jsem ale toužila po vlastním prostoru na svou tvorbu a po realizaci svých snů. A tak jsem se po 10 letech vrátila zpátky do svého domova, do Čech. V roce 2007 jsem v Čertovině u Hlinska koupila starý dům a postupně z něj vybudovala svůj svět. 

Po roce 2011 jsem se definitivně usídlila v Čechách. U zrodu Ateliéru stála myšlenka vytvořit svůj vlastní svět, kde mohu žít, tvořit, cvičit a předávat svoje znalosti a dovednosti dál.

Přijeďte mě navštívit. Ráda vás uvidím! 

Buďte u mě jako doma

Věra Luňáčková
Věra Luňáčková

Jsem

Věra Luňáčková

vaše lektorka

Na kurzech keramiky a cvičení jógy vám ráda předám všechno, co umím. Každému svému klientovi se věnuji na 100 %. 

Svůj čas budete trávit v příjemném a originálním prostředí, které jsem pro vás připravila. Součástí každého kurzu je i prohlídka mé autorské tvorby